

De HorizonTech Sector coils zijn ontworpen als vervangende coils voor de HorizonTech Falcon 2 vape tank.
Specifications:
- HorizonTech sub ohm coils
- 0.14 Ohm resistance
- Mesh coil builds
- Works best at 75W
- Compatible with high VG e-liquids
Adviesprijs: €12,50
Gemaakt voor sub-ohm vaping, zullen deze coils grote hoeveelheden damp produceren. Om sub-ohm vaping te ondersteunen, raden we aan de Sector coils te gebruiken met een hoge VG e-vloeistof.
Het voordeel van een mesh-coil-constructie, zoals die van de Sector coil, is dat deze sneller kan opwarmen - door de grotere oppervlakte van de coils. Deze toename van het oppervlak, staat gelijk aan een boost in smaak van uw e-liquids. Door de waaiervormige vorm van deze coil wordt de dampstroom geaccentueerd, wat betekent dat u ook een verhoogde dampproductie zult ervaren.
De Falcon II Sector coils hebben een weerstand van 0,14 Ohm, ze werken tot 75W. Om de ware capaciteit van deze coils te ervaren, heeft u een apparaat nodig dat een vermogen van 75W of hoger kan leveren.
Contents:
3 x HorizonTech Sector 0.14 Ohm Vape Coils
Je bent misschien ook geïnteresseerd in